p1 p2 p4 p5 p6

Јавне набавке

Ђаци наше школе на сајму спорта

Вршачка Канцеларија за младе и град Вршац, у петак 2. јуна , организовали су  Сајам спорта. Била  је то  јединствена прилика да се презентују сви спортови, и спортске дисциплине које су заступљени у нашем граду, као и да се на тај начин укаже на важност бављења физичком активношћу. Презентација спортова била је   у Центру Милениујм ,  на Градском стадиону и на  ,,Полету'' .Присутнима се представила 42  спортска клуба и удружења . Сви ђаци наше  школе присуствовали су овој манифестацији   а велики број њих који су чланови   клубова и удружења учествовао је   у презентовању свог клуба . Ђаци  су добили и ваучере којима могу месец дана бесплатно присуствовати тренинзима и изабрати одговарајући спорт којим би желели да се баве.